Informacje prasowe

Naszą profesjonalną działalność prowadzimy od 2012 roku, dzięki doświadczonym rekruterom świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie.


Zespół Lenexpo staje coraz bardziej znany na rynku pracy jako niezawodna, stabilna i nowoczesna firma leasingowa, rekrutująca pracowników z Ukrainy, Rosji, Białorusi oraz Gruzji. Algorytm pracy jest codziennie analizowany i optymalizowany, patrząc wstecz na dotychczasowe wieloletnie doświadczenie firm zatrudniających na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.


Obecnie jesteśmy doświadczoną i sprawdzoną firmą zajmującą się zatrudnieniem wykwalifikowanych pracowników, jak również tłumaczeniami przysięgłymi oraz kursami językowymi.Nowośći Lenexpo

Tworzymy nowy projekt strony

Zebraliśmy cały zespół i opracowaliśmy plan rozwoju naszej strony internetowej. Naszym celem było umożliwienie każdemu odwiedzającemu znalezienie potrzebnych informacji tak łatwo, jak to możliwe.

Otwieramy się pod nowym adresem

Zapraszamy Państwa pod naszym nowym adresem: ul. Jezuicka 5, Bydgoszcz!
Pod tym adresem znajdują się również kancelaria tłumaczeń przysięgłych, szkolenia jezykowe i Kujawsko-Pomorski Dom Ukraiński.


W porównaniu z konkurencją

Zespół Lenexpo osiąga lepsze wyniki niż inne agencje zatrudnienia, sprawiając, że nasze usługi rekrutacyjne są najlepsze w Polsce. Wypróbuj nas i przekonaj się lub sprawdź nasze pozycje w graficznym porównaniu z konkurencją.

Analiza przeprowadzona w styczniu 2020 roku. Informacja wykorzystana w wynikach została uzyskana ze źródeł publicznych i jest przybliżona.