Kim jesteśmy

Szkoła językowa "Ermitaż" została stworzona w celu komfortowej, ciekawej i przyjemnej nauki. To intelektualna przestrzeń, w której każdy człowiek będzie czuć się pewnie i swobodnie. W naszej szkole poczujecie bardzo ciepłą i unikalną atmosferę, a dzięki postępowej metodyce i interaktywnym środkom, nauczymy Was języka obcego jak ojczystego, na intuicyjnym poziomie. Dzięki temu będziecie w stanie nie tylko wyrażać swoje myśli i emocje, ale również szybko nauczycie się myśleć w języku, którego się uczycie.

Rozwiejemy Wasze wątpliwości na temat długiego i ciężkiego procesu uczenia się. Bierzemy pod uwagę wszystkie wymagania współczesnego świata w celu skutecznego i efektywnego procesu uczenia się. Rozumiemy, że znajomość języków obcych – to nie tylko warunek konieczny do rozszerzenia biznesu i skutecznego wzrostu kariery. To – szerokie możliwości własnego rozwoju oraz szeroko rozumianej rekreacji. Szczegółowo, ze wszystkimi kursami języków obcych, można zapoznać się w odpowiednich rozdziałach strony Ermitaż lub pod wskazanym numerem telefonu. Udzielimy Wam szczegółowych informacji, opowiemy o obowiązujących systemach zniżek i dobierzemy najbardziej optymalny program nauki!

Dlaczego Ermitaż

Specjalizujemy się w nauce języka ukraińskiego, rosyjskiego, białoruskiego, gruzińskiego oraz polskiego dla obcokrajowców – taka specjalizacja gwarantuje najlepszej jakości kursy i szkolenia. Naszą szkołę tworzą przede wszystkim native speakerzy, osoby silnie związane kulturowo ze wschodem, a także lektorzy z wieloletnim doświadczeniem w szkolnictwie. "Ermitaż" to także indywidualne podejście do każdego słuchacza, uwzględnienie jego życzeń i możliwości. Pracujemy z tymi, którzy cenią czas, jakość i wynik. Szkoła powstała na bazie Kancelarii Tłumaczeń Języka Ukraińskiego i Rosyjskiego mgr Eleny Morozowej-Domagalskiej oraz Lenexpo Sp. z o.o. Sp. k., działających na polskim rynku w zakresie współpracy handlowej, rekrutacji pracowników oraz obsługi biznesowej.

Nasze atuty

Krótkie podsumowanie tego, co sprawia, że nauka u nas jest przyjemną

  • Efektywność
  • Przystępna cena
  • Indywidualne podejście
  • Ciekawie prowadzone zajęcia
  • Dogodna lokalizacja
  • Unikalna atmosfera

Gdzie nas znajdziesz

ul. Jezuicka 5, 85-102 Bydgoszcz

www.ermitaz.edu.pl