Lenexpo Sp. z o. o. Sp. k.
Gwarantuje najwyższy poziom usług

Jesteśmy widoczną na rynku kujawsko–pomorskim firmą, specjalizującą się w zatrudnianiu pracowników z zagranicy
Security icon
Profesjonalny zespół
jaki każdego dnia rekrutuje doświadczonych specjalistów z Ukrainy, Rosji, Białorusi oraz Gruzji
Web icon
Zaufało nam blisko 100 firm
zarówno z kapitałem polskim, jak i zagranicznym, prywatnych oraz kontrolowanych przez Skarb Państwa
CAT icon
Ponad 10 tysięcy osób
znalazło wymarzoną pracę. Każdego dnia rekrutujemy nawet 20 nowych osób, a każdego miesiąca - kilkaset
API icon
Całkowite wsparcie
dla oddelegowanych osób w zakresie obsługi prawnej, pomocy tłumaczeniowej, szkoleniowej, adaptacyjnej czy lokalowej

Leasing pracowniczy

Zatrudnienie oddelegowanej do Klienta osoby w celu świadczenia usług, następuje bezpośrednio poprzez naszą firmę. W takiej sytuacji rozliczenie pomiędzy Firmą Lenexpo, a Klientem następuje w oparciu o comiesięczną fakturę, której wysokość powiększona jest o należny podatek VAT. Co ważne, zajmujemy się całkowitą obsługą kadrową wraz z legalizacją, zakwaterowaniem, szkoleniem BHP, badaniami lekarskimi, pomocą translatorską, a także nauką języków.


Rekrutacja jednorazowa

Forma pomocy Klientowi w zrekrutowaniu i zalegalizowaniu pracownika, zgodnie z obowiązującym prawem. Rozliczenie pomiędzy naszą firmą a Klientem następuje w oparciu o jednorazową fakturę, której wysokość powiększona jest o należny podatek VAT. Wysokość kosztów rekrutacji jednorazowej uzależniona jest od posiadanych przez pracownika kwalifikacji zawodowych.


Kursy językowe

Oferujemy naukę języków obcych takich, jak ukraiński, rosyjski, białoruski, gruziński oraz polski (dla obcokrajowców). Na potrzeby klienta przygotowujemy ofertę w zakresie nauczania również innych języków obcych. Współpracujemy z doświadczonymi lektorami i native speakerami, a słuchacze objęci są profesjonalną opieką metodyczną.


Tłumaczenia przysięgłe

Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne z języka ukraińskiego, rosyjskiego, polskiego, białoruskiego oraz gruzińskiego o szerokiej tematyce oraz o różnym stopniu zaawansowania, świadczymy również usługi, związane z obsługą tłumaczeniowo-eksportową Ukrainy, Rosji oraz Białorusi. Zespół tworzą osoby silnie związane kulturowo ze Wschodem, dlatego doskonale poruszają się w przestrzeni społecznej, gospodarczej oraz kulturowej Rosji, Ukrainy oraz Kraje bałtyckie.

Jesteś gotowy do współpracy?

Nasze dane kontaktowe

Kierownik ds. Marketingu Marlena Janicka - 515-864-928

Starszy Specjalista ds. Marketingu Monika Kasprzykowska - 725-466-150